Filebrowser (8.x-2.0-rc6) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Body
gl: Corpo

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Size
gl: Tamaño

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Icon
gl: Icona

en: Upload
gl: Subir

en: Created
gl: Creado

en: Number of columns
gl: Número de columnas

en: Create
gl: Crear

en: File size
gl: Tamaño do ficheiro

en: Select all
gl: Seleccionar todo

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Close
gl: Pechar

en: Modified
gl: Modificado

en: Upload file
gl: Limpar os nomes dos ficheiros subidos

en: Please wait...
gl: Espere, por favor...

en: Default sort
gl: Ordenación predeterminada

en: Presentation
gl: Presentación

en: Mime type
gl: Tipo mime

en: Default sort order
gl: Orde de clasificación predeterminada

en: Image style
gl: Estilo de imaxe
