Filebrowser (8.x-2.0-rc6) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Close
se: Gidde
