Filebrowser (8.x-2.0-rc8) - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Body
sk: Text

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Size
sk: Veľkosť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Icon
sk: Ikona

en: Upload
sk: Nahrať

en: Created
sk: Vytvorené

en: Number of columns
sk: Počet stĺpcov

en: Create
sk: Vytvoriť

en: File size
sk: Veľkosť súboru

en: Select all
sk: Vybrať všetko

en: Default view
sk: Prednastavený pohľad

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Modified
sk: Upravené

en: Upload file
sk: Nahrať súbor

en: Machine readable name
sk: Strojovo čitateľné meno

en: Please wait...
sk: Prosím čakajte...

en: Default sort
sk: Predvolené poradie

en: Mime type
sk: Mime typ

en: Default sort order
sk: Predvolené poradie

en: The file could not be uploaded.
sk: Súbor nemôže byť nahratý.

en: The file upload failed. %upload
sk: Nahrávanie súboru zlyhalo. %upload

en: Image style
sk: Štýl obrázka
