Filebrowser (8.x-2.0-rc9) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Body
bg: Съдържание

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Size
bg: Размер

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Upload
bg: Трансфер

en: Created
bg: Създадено

en: Create
bg: Създаване

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: Upload file
bg: Качи файл

en: Please wait...
bg: Моля изчакайте...
