Filebrowser (8.x-2.0) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Size
bn: সাইজ

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Upload
bn: আপলোড

en: Please wait...
bn: অনুগ্রহ করে অপেক্ষা করুন...
