Filebrowser (8.x-2.1) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Size
ast: Tamañu

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Upload
ast: Xubir

en: Created
ast: Fechu

en: Create
ast: Crear

en: File size
ast: Tamañu del ficheru

en: Close
ast: Zarrar

en: Machine readable name
ast: Nome llexible por máquines
