Filebrowser (8.x-2.3) - en to ro translation catalogue (31 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Size
ro: Mărime

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Rename
ro: Redenumire

en: Upload
ro: Încarcă

en: Created
ro: Creat

en: Number of columns
ro: Număr de coloane

en: Create
ro: Crează

en: File size
ro: Dimensiunea fișierului

en: Select all
ro: Selectaţi tot

en: Default view
ro: Vizualizare implicită

en: Ascending
ro: Crescător

en: Descending
ro: Descrescător

en: Close
ro: Închideți

en: Modified
ro: Modificat

en: Machine readable name
ro: Numele vizibil pentru sistem

en: Please wait...
ro: Vă rugăm să așteptați...

en: Default sort
ro: Sortare implicită

en: Mime type
ro: Tipul MIME

en: The file could not be uploaded.
ro: Fişierul nu a putut fi încărcat.

en: The file upload failed. %upload
ro: încărcarea fişierului a eşuat. %upload

en: Image style
ro: Stil imagine

en: Automatic width
ro: Lățime automată

en: Files in the @name field were unable to be uploaded.
ro: Fișierele din câmpul @name au fost imposibil de încărcat.

en: The upload directory %directory for the file field %name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
ro: Directorul de încărcare %directory pentru fișierele câmpului %name nu a putut fi creat sau nu este accesibil. Un fișier nou încărcat nu a putut fi salvat în acest director ca și consecință și încărcarea a fost anulată.
