File (Field) Paths (8.x-1.0-beta1) - en to gd translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
gd: An comas

en: File path
gd: Slighe an fhaidhle

en: Active
gd: Gnìomhach

en: File name
gd: Ainm an fhaidhle

en: Fields
gd: Raointean
