File (Field) Paths (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: File path
lt: Failo kelias

en: Active
lt: Aktyvus

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: Fields
lt: Laukeliai
