File (Field) Paths (8.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ar: مفعل

en: File path
ar: مسار الملف

en: All
ar: الكل

en: Active
ar: نشط

en: File name
ar: اسم الملف

en: Fields
ar: الحقول
