File (Field) Paths (8.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: All
bn: সমস্ত

en: Active
bn: সক্রিয়

en: File name
bn: ফাইল নাম

en: Fields
bn: ফিল্ড
