File (Field) Paths (8.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: File path
da: Filsti

en: All
da: Alle

en: Active
da: Aktiv

en: File name
da: Filnavn

en: Fields
da: Felter

en: Cleanup using Pathauto
da: Rens med Pathauto

en: Transliterate
da: Translitterér

en: Retroactive update
da: Tilbagevirkende opdatering

en: File extension - original
da: Filudvidelse - original

en: Active updating
da: Aktiv opdatering

en: Adds improved Token based file sorting and renaming functionalities.
da: Tilføjer forbedret Token-baseret sortering og omdøbning af filer.

en: File name without extension.
da: Filnavn uden endelse.

en: File name - original
da: Filnavn - oprindeligt.

en: File name without extension - original.
da: Filnavn uden endelse - oprindeligt.

en: File extension - original.
da: Filendelse - oprindelig.
