File (Field) Paths (8.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: All
gu: બધા

en: Active
gu: સક્રિય

en: File name
gu: ફાઈલનું નામ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો
