File (Field) Paths (8.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: File path
ka: ფაილის მდებარეობა

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: File name
ka: ფაილის სახელი

en: Fields
ka: ველები
