File (Field) Paths (8.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
lv: Iespējots

en: File path
lv: Faila ceļš

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: Fields
lv: Lauki
