File (Field) Paths (8.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: File path
sk: Cesta súboru

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: File name
sk: Názov súboru

en: Fields
sk: Polia
