File (Field) Paths (8.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ca: Habilitat

en: File path
ca: Camí del fitxer

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: File name
ca: Nom del fitxer

en: Fields
ca: Camps

en: Transliterate
ca: Transcriu
