File (Field) Paths (8.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: File path
fi: Tiedostopolku

en: All
fi: Kaikki

en: Active
fi: Voimassa

en: File name
fi: Tiedostonimi

en: Fields
fi: Kentät

en: Transliterate
fi: Transliteroi
