File (Field) Paths (8.x-1.0-beta3) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
it: Attivato

en: File path
it: Percorso del file

en: All
it: Tutti

en: Active
it: Attivo

en: File name
it: Nome del file

en: Fields
it: Campi

en: Transliterate
it: Traslittera
