File (Field) Paths (8.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ro: Activat

en: File path
ro: Cale fișier

en: All
ro: Toate

en: Active
ro: Activ

en: File name
ro: Numele fișierului

en: Fields
ro: Câmpuri
