File (Field) Paths (8.x-1.0-beta4) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: File path
bo: ཡིག་ཆའི་འགྲོ་ལམ།

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: File name
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།
