File (Field) Paths (8.x-1.0-beta4) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: File path
hr: Putanja datoteke

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: File name
hr: Naziv datoteke

en: Fields
hr: Polja
