File (Field) Paths (8.x-1.0-beta4) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: File path
hy: Ֆայլի ուղին

en: Active
hy: Ակտիվ

en: File name
hy: Ֆայլի անունը

en: Fields
hy: Դաշտեր
