File (Field) Paths (8.x-1.0-beta6) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: File path
el: Διαδρομή αρχείου

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: All
el: Όλες

en: Active
el: Ενεργό

en: File name
el: Όνομα αρχείου

en: Fields
el: Πεδία

en: Transliterate
el: Μετέγραψε
