File (Field) Paths (8.x-1.0-beta6) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Settings
eo: Agordoj

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Fields
eo: Kampoj
