File (Field) Paths (8.x-1.0-beta6) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
gl: Activado

en: File path
gl: Ruta do ficheiro

en: Settings
gl: Axustes

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: File name
gl: Nome do ficheiro

en: Fields
gl: Campos
