File (Field) Paths (8.x-1.0-beta6) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: File name
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ
