File (Field) Paths (8.x-1.0-beta6) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: File name
ku: ناوی پەڕگە
