File (Field) Paths (8.x-1.0-beta6) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Settings
nn: Innstillingar

en: All
nn: Alle

en: Active
nn: Aktiv

en: Fields
nn: Felt
