File (Field) Paths (8.x-1.0-beta6) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
tr: Etkin

en: File path
tr: Dosya yolu

en: Settings
tr: Ayarlar

en: All
tr: Tümü

en: Active
tr: Etkin

en: File name
tr: Dosya ismi

en: Fields
tr: Alanlar
