File (Field) Paths (8.x-1.0-beta6) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: File path
uk: Шлях до файла

en: Settings
uk: Налаштування

en: All
uk: Все

en: Active
uk: Активно

en: File name
uk: Назва файла

en: Fields
uk: Поля

en: Retroactive
uk: Урахувати минуле

en: Cleanup using Pathauto
uk: Очищення, використовуючи Pathauto

en: Transliterate
uk: Транслітерувати

en: File extension - original
uk: Розширення файлу - оригінальне

en: @title options
uk: @title: параметри
