File (Field) Paths (8.x-1.0-beta6) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
vi: Bật

en: File path
vi: Đường dẫn tập tin

en: Settings
vi: Thiết lập

en: All
vi: Tất cả

en: Active
vi: Hoạt động

en: File name
vi: Tên tập tin

en: Fields
vi: Các trường

en: Transliterate
vi: Chuyển chữ
