File (Field) Paths (8.x-1.0-beta7) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: File path
af: Lêerpad

en: Settings
af: Verstellings

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief
