File (Field) Paths (8.x-1.0-beta7) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
az: Qoşulub

en: File path
az: Fayl yolu

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: File name
az: Fayl adı

en: Fields
az: Sahələr
