File (Field) Paths (8.x-1.0-beta7) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: File path
cs: Cesta souboru

en: Settings
cs: Nastavení

en: All
cs: Vše

en: Active
cs: Aktivní

en: File name
cs: Název souboru

en: Fields
cs: Pole
