File (Field) Paths (8.x-1.0-beta7) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
fa: فعال

en: File path
fa: مسیر فایل

en: Settings
fa: تنظیمات

en: All
fa: همه

en: Active
fa: فعال

en: File name
fa: نام فایل

en: Fields
fa: فیلدها

en: File extension - original
fa: پسوند فایل - اصلی

en: File name without extension.
fa: نام فایل بدون پسوند

en: File name - original
fa: نام فایل - اصلی

en: File name without extension - original.
fa: نام فایل بدون پسوند - اصلی.

en: File extension - original.
fa: پسوند فایل - اصلی.
