File (Field) Paths (8.x-1.0-beta7) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: File path
fr: Chemin du fichier

en: Settings
fr: Paramètres

en: All
fr: Tout

en: Active
fr: Actif

en: File name
fr: Nom du fichier

en: Fields
fr: Champs

en: Cleanup using Pathauto
fr: Nettoyer en utilisant Pathauto

en: Transliterate
fr: Translittérer

en: Retroactive update
fr: Mise à jour rétroactive

en: Active updating
fr: Mise à jour active

en: @title options
fr: Options de @title

en: Path options
fr: Options de chemin
