File (Field) Paths (8.x-1.0-beta7) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Fields
kk: Өрістер
