File (Field) Paths (8.x-1.0-beta7) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
oc: Activat

en: Settings
oc: Paramètres

en: All
oc: Tot

en: Active
oc: Actiu

en: File name
oc: Nom del fichièr

en: Fields
oc: Camps

en: Transliterate
oc: Translittérer
