File (Field) Paths (8.x-1.0-beta8) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: File path
cy: Llwybr ffeil

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: All
cy: I gyd

en: Active
cy: Gweithredol

en: File name
cy: Enw ffeil

en: Fields
cy: Meysydd
