File (Field) Paths (8.x-1.0-beta8) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
be: Уключана

en: Settings
be: Налады

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: File name
be: Імя файла

en: Fields
be: Палі
