File (Field) Paths (8.x-1.0-beta8) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
et: Lubatud

en: File path
et: Faili asukoht

en: Settings
et: Seaded

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: File name
et: Faili nimi

en: Fields
et: Väljad
