File (Field) Paths (8.x-1.0-beta8) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: All
fil: Lahat

en: Active
fil: Aktibo

en: File name
fil: Pangalan ng talaksan
