File (Field) Paths (8.x-1.0-beta8) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ja: 有効

en: File path
ja: ファイルパス

en: Settings
ja: 設定

en: All
ja: すべて

en: Active
ja: アクティブ

en: File name
ja: ファイル名

en: Fields
ja: フィールド
