FileField Sources (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (41 entries)

en: Upload
cs: Nahrát

en: Fields
cs: Pole

en: Contains
cs: Obsahuje

en: browse
cs: procházet

en: Attach method
cs: Způsob připojení

en: Attach
cs: Připojit

en: File upload error. Could not move uploaded file.
cs: Chyba při nahrání souboru. Nelze přesunout nahraný soubor.

en: Select
cs: Vybrat

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
cs: Do adresáře %directory nelze zapisovat, protože nemá nastavena správná práva.

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
cs: Z bezpečnostních důvodů byl nahraný soubor přejmenován na %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
cs: Zadaný soubor %name nelze nahrát.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
cs: Povoleny jsou pouze soubory s následujícími příponami: %files-allowed.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
cs: Chyba při nahrávání souboru. Nelze přesunout soubor %file do %destination.

en: Starts with
cs: Začíná na

en: File browser
cs: Prohlížeč souborů

en: The file could not be uploaded, because the destination %destination is invalid.
cs: Soubor nemohl být nahrán, neboť cíl %destination je neplatný.

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
cs: Soubor %source nelze nahrát, protože v cílovém adresáři %directory již soubor s tímto názvem existuje.

en: Enabled sources
cs: Povolené zdroje

en: Select the available locations from which this widget may select files.
cs: Vyberte dostupná umístění, ze kterých může widget vybírat soubory.

en: Upload a file from your computer.
cs: Nahrát soubor z počítače.

en: The file does not exist.
cs: Soubor neexistuje.

en: The selected file %name could not be referenced.
cs: Není možné se odkázat na vybraný soubor %name.

en: IMCE file browser
cs: Prohlížeč souborů IMCE

en: No file selected
cs: Nevybrán žádný soubor

en: The selected file could not be used because the file does not exist in the database.
cs: Vybraný soubor nemohl být použit, protože neexistuje v databázi.

en: Reference existing
cs: Odkázat na existující

en: Reuse an existing file by entering its file name.
cs: Opětovně použít existující soubor vložením jeho názvu.

en: The referenced file could not be used because the file does not exist in the database.
cs: Odkazovaný soubor nemohl být použit, protože neexistuje v databázi.

en: Remote URL
cs: Vzdálená URL

en: Download a file from a remote server.
cs: Stáhnout soubor ze vzdáleného serveru.

en: Match file name
cs: Odpovídá název souboru

en: File attach from server directory
cs: Přiložení souboru z adresáře na serveru

en: File attach
cs: Připojení souboru

en: Select a file from a directory on the server.
cs: Vyberte soubor z adresáře na serveru.

en: File attach settings
cs: Nastavení připojení souboru

en: Within the files directory
cs: Uvnitř adresáře files

en: Absolute server path
cs: Absolutní cesta serveru

en: Move the file directly to the final location
cs: Přesunout soubor přímo do cílového umístění

en: -- Select file --
cs: -- Vybrat soubor --

en: The specified file %file could not be copied, because the destination directory is not properly configured. This may be caused by a problem with file or directory permissions. More information is available in the system log.
cs: Zadaný soubor %file nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
cs: Soubor %file se nepodařilo zkopírovat, protože cílový adresář %destination není správně nastaven.
