FileField Sources (8.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Fields
bs: Polja

en: Contains
bs: Sadrži

en: File upload error. Could not move uploaded file.
bs: Greška prilikom uploada. Nije bilo moguće premjestiti fajl.

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
bs: Iz sigurnosnih razloga, Vaš upload je preimenovan u %filename.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
bs: Greška kod slanja. Nije bilo moguće premjestiti poslati fajl %file na destinaciju %destination.

en: Starts with
bs: Počinje sa
