FileField Sources (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Upload
el: Αποστολή

en: Fields
el: Πεδία

en: Contains
el: Περιέχει

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Attach
el: Επισύναψη

en: File upload error. Could not move uploaded file.
el: Σφάλμα στην αποστολή του αρχείου. Δεν ήταν δυνατή η μετακίνηση του απεσταλμένου αρχείου.

en: Select
el: Επιλογή

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
el: Ο κατάλογος %directory δεν είναι εγγράψιμος, επειδή δεν έχει τα σωστά δικαιώματα πρόσβασης.

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
el: Για λόγους ασφαλείας το απεσταλμένο αρχείο σας έχει μετονομαστεί σε %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
el: Η αποστολή του επιλεγμένου αρχείου %name δεν ήταν δυνατή.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
el: Μόνο αρχεία με τις ακόλουθες επεκτάσεις επιτρέπονται: %files-allowed.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
el: Σφάλμα στην αποστολή του αρχείου. Δεν ήταν δυνατή η αποστολή του αρχείου %file στον προορισμό %destination.

en: Starts with
el: Αρχίζει με

en: File browser
el: Εξερευνητής αρχείων

en: The file could not be uploaded, because the destination %destination is invalid.
el: Το αρχείο δεν μπόρεσε να αποσταλεί, επειδή ο προορισμός %destination δεν είναι έγκυρος.

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
el: Το αρχείο %source δεν μπόρεσε να αποσταλεί επειδή στον φάκελο προορισμού %directory υπάρχει ήδη ένα αρχείο με το ίδιο όνομα.

en: File attach from server directory
el: Επισύναψη αρχείου από κατάλογο στο διακομιστή

en: File attach
el: Επισύναψη αρχείου

en: The specified file %file could not be copied, because the destination directory is not properly configured. This may be caused by a problem with file or directory permissions. More information is available in the system log.
el: Το καθορισμένο αρχείο %file δεν ήταν δυνατό να αντιγραφεί, γιατί ο κατάλογος προορισμού δεν έχει διευθετηθεί σωστά. Αυτό μπορεί να προκαλείται από πρόβλημα με τα δικαιώματα αρχείων ή καταλόγων. Περισσότερες πληροφορίες υπάρχουν στο ημερολόγιο συστήματος.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
el: Το αρχείο %file δεν μπορούσε να αντιγραφεί, επειδή ο κατάλογος προορισμού %destination δεν έχει ρυθμιστεί σωστά.
