FileField Sources (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Upload
eu: Igo

en: Fields
eu: Eremuak

en: Contains
eu: Edukia

en: browse
eu: arakatu

en: Attach
eu: Erantsi

en: File upload error. Could not move uploaded file.
eu: Fitxategi igoera errorea. Ezin izan da igotako fitxategia mugitu.

en: Select
eu: Aukeratu

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
eu: %directory direktorioan ezin daiteke idatzi baimenak ez baititu egoki ezarriak.

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
eu: Segurtasun arrazoiengatik, igo duzun fitxategia %filename bezala berrizendatu da.

en: The specified file %name could not be uploaded.
eu: Ezin izan da %name fitxategia gora kargatu.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
eu: Ondorengo hedapenak dituzten fitxategiak bakarrik onartzen dira: %files-allowed.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
eu: Igoera errorea. Ezin izan da igotako %file fitxategia %destination helburura mugitu.

en: Starts with
eu: Hasten da zerekin

en: The file could not be uploaded, because the destination %destination is invalid.
eu: Fitxategia ezin izan da gora kargatu, %destination helburua baliogabea delako.

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
eu: %source fitxategia ezin izan da gora kargatu izen berdineko fitxategi bat existitzen dalako %directory helburan.

en: Upload a file from your computer.
eu: Igo fitxategia zure ordenagailutik.

en: File attach
eu: Fitxategia erantsi

en: -- Select file --
eu: -- Fitxategia hautatu --

en: The specified file %file could not be copied, because the destination directory is not properly configured. This may be caused by a problem with file or directory permissions. More information is available in the system log.
eu: %file fitxategi ezin izan da kopiatu, helburuko direktorioa era egokian konfiguratuta ez dagoelako. Fitxategi edo direktorio baimenen arazoengatik izan daiteke. Informazio gehiago nahi baduzu begiratu sistemaren logean.

en: Upload (default)
eu: Igo (lehenetsia)
