FileField Sources (8.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (75 entries)

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Fields
pl: Pola

en: Contains
pl: Zawiera

en: browse
pl: przeglądaj

en: Attach method
pl: Metoda załączania

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Attach
pl: Załącz

en: File upload error. Could not move uploaded file.
pl: Błąd wysyłania pliku. Nie udało się przenieść wysłanego pliku.

en: Select
pl: Wybierz

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
pl: Katalog %directory jest tylko do odczytu, ponieważ nie ustawiono odpowiednich uprawnień.

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
pl: Ze względów bezpieczeństwa nazwę wysłanego pliku zmieniono na %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
pl: Nie udało się wysłać pliku %name.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
pl: Dozwolone są jedynie pliki o następujących rozszerzeniach: %files-allowed.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
pl: Błąd w trakcie wysyłania. Próba przeniesienia pliku %file do katalogu docelowego %destination nie powiodła się.

en: Starts with
pl: Zaczyna się od

en: File browser
pl: Przeglądarka plików

en: The file could not be uploaded, because the destination %destination is invalid.
pl: Plik nie mógł zostać załadowany, ponieważ niepoprawny jest katalog %destination.

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
pl: Plik %source nie mógł zostać załadowany, ponieważ plik o tej nazwie już istnieje w katalogu docelowym %directory.

en: Transfer
pl: Przesyłanie

en: File sources
pl: Źródła plików

en: Enabled sources
pl: Włączone źródła

en: Select the available locations from which this widget may select files.
pl: Określ lokalizacje dostępne przy wyborze plików z tej kontrolki.

en: Upload a file from your computer.
pl: Wyślij plik ze swojego komputera.

en: The file does not exist.
pl: Plik nie istnieje.

en: The selected file %name could not be referenced.
pl: Wybrany plik %name nie może być dowiązany.

en: IMCE file browser
pl: Przeglądarka plików IMCE

en: Select a file to use from a file browser.
pl: Wskaż plik do wykorzystania za pomocą przeglądarki plików.

en: No file selected
pl: Nie wybrano pliku

en: The selected file could not be used because the file does not exist in the database.
pl: Wybrany plik nie może zostać użyty, ponieważ plik nie istnieje w bazie danych.

en: Autocomplete reference textfield
pl: Autouzupełnianie pola odnośnika

en: Reference existing
pl: Istniejące odniesienie

en: Reuse an existing file by entering its file name.
pl: Ponowne użycie istniejącego pliku poprzez wprowadzenie jego nazwy.

en: The referenced file could not be used because the file does not exist in the database.
pl: Wskazywany plik nie może zostać użyty, ponieważ plik nie istnieje w bazie danych.

en: Remote URL textfield
pl: Pole zdalnego URL

en: Remote URL
pl: Adres zewnętrzny

en: Download a file from a remote server.
pl: Ściąganie pliku ze zdalnego serwera.

en: Starting transfer...
pl: Rozpoczynanie przesyłania...

en: The remote URL must be a file and have an extension.
pl: Zdalny URL musi wskazywać plik i mieć rozszerzenie.

en: The remote file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
pl: Zdalny plik ma %filesize i przekracza maksymalny dopuszczalny rozmiar %maxsize.

en: Autocomplete reference options
pl: Opcje autouzupełniania odniesień

en: Match file name
pl: Dopasowanie nazwy pliku

en: File attach from server directory
pl: Załączanie pliku z katalogu serwera

en: File attach
pl: Dołączenie pliku

en: Select a file from a directory on the server.
pl: Wybierz plik z katalogu na serwerze

en: File attach settings
pl: Ustawienia załączania pliku

en: File attach allows for selecting a file from a directory on the server, commonly used in combination with FTP.
pl: Załączanie pliku dopuszcza wybór pliku z katalogu na serwerze, zazwyczaj używane w połączenie z FTP.

en: This file source will ignore file size checking when used.
pl: To źródło plików będzie ignorować sprawdzanie rozmiaru plików podczas użycia.

en: File attach path
pl: Ścieżka załączania pliku

en: The directory within the <em>File attach location</em> that will contain attachable files.
pl: Katalog w <em>lokalizacji załączania plików</em>, który zawiera pliki do załączania.

en: File attach location
pl: Lokalizacja załączania plików

en: Within the files directory
pl: Wewnątrz katalogu plików

en: Absolute server path
pl: Bezwzględna ścieżka serwera

en: The <em>File attach path</em> may be with the files directory (%file_directory) or from the root of your server. If an absolute path is used and it does not start with a "/" your path will be relative to your site directory: %realpath.
pl: <em>Ścieżka załączania pliku</em> może być połączona z katalogiem plików (%file_directory) lub rozpoczynać się w głównym katalogu Twojego serwera. Jeżeli zostanie użyta bezwzględna ścieżka, która nie rozpoczyna się "/" to taka ścieżka będzie względna do katalogu witryny: %realpath.

en: Move the file directly to the final location
pl: Przeniesienie pliku bezpośrednio do końcowej lokalizacji

en: Leave a copy of the file in the attach directory
pl: Pozostawienie kopii pliku w katalogu załączania

en: This method may be used to attach files that exceed the file size limit. Files may be attached from the %directory directory on the server, usually uploaded through FTP.
pl: Ta metoda może zostać zastosowania do załączania plików, które przekraczają dopuszczalny limit rozmiaru. Pliki mogę być załączona z katalogu %directory na serwerze, zazwyczaj załadowane poprzez FTP.

en: A file attach directory could not be located.
pl: Nie można zlokalizować katalogu załączania pliku.

en: Please check your settings for the %field field.
pl: Proszę sprawdzić ustawienia dla pola %field.

en: -- Select file --
pl: -- Wybierz plik --

en: The specified file %file could not be copied, because the destination directory is not properly configured. This may be caused by a problem with file or directory permissions. More information is available in the system log.
pl: Wybrany plik %file nie mógł zostać skopiowany, ponieważ katalog docelowy nie jest skonfigurowany poprawnie. Przyczyną problemu może być problem uprawnieniami do pliku lub katalogu. Więcej informacji dostępne jest w logu systemowym.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
pl: Plik %file nie mógł być skopiowany ponieważ folder docelowy %destination nie jest odpowiednio skonfigurowany.

en: File Field Sources
pl: Żródła Pola Pliku

en: Extends File fields to allow referencing of existing files, remote files, and server files.
pl: Rozszerza pola plików o możliwość odnoszenia się do istniejących plików, plików zdalnych i plików serwera.

en: The file could not be transferred because the temporary directory is not writable.
pl: Plik nie mógł zostać przesłany, ponieważ katalog tymczasowy nie jest zapisywalny.

en: File browser mode
pl: Tryb przeglądania pliku

en: The remote file could not be transferred because access to the file was denied.
pl: Plik zdalny nie może zostać pobrany z powodu braku uprawnień dostępu..

en: The remote file could not be transferred because it was not found.
pl: Plik zdalny nie może zostać pobrany, ponieważ nie został odnaleziony.

en: The remote file could not be transferred due to an HTTP error (@code).
pl: Plik zdalny nie może zostać pobrany z powodu błędu HTTP (@code).

en: Transferring... (@current of @total)
pl: Przesyłanie... (@current z @total)

en: Clipboard
pl: Schowek

en: Transfering file...
pl: Przesyłanie pliku...

en: Enter a file name and paste an image from the clipboard. This feature only works in <a href="http://drupal.org/node/1775902">limited browsers</a>.
pl: Wprowadź nazwę pliku, a następnie wklej obrazek ze schowka. Funkcja działa tylko w <a href="http://drupal.org/node/1775902">niektórych przeglądarkach</a>.

en: There currently are no files to attach.
pl: Aktualnie nie ma żadnych plików do załączenia.

en: Upload (default)
pl: Prześlij (domyślny)

en: You do not have permission to use the selected file.
pl: Nie masz uprawnień do używania wybranego pliku.
