FileField Sources (8.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (50 entries)

en: Upload
uk: Викласти

en: Fields
uk: Поля

en: Contains
uk: Містить

en: browse
uk: вибрати

en: Plugin
uk: Плаґін

en: Attach
uk: Вкласти

en: File upload error. Could not move uploaded file.
uk: Помилка викладання файла. Неможливо перемістити викладений файл.

en: Select
uk: Вибір

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
uk: Каталог %directory закритий для запису, оскільки не має налаштованих належним чином прав доступу.

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
uk: Викладений файл з міркувань безпеки було перейменовано у %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
uk: Неможливо викласти зазначений файл %name.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
uk: Можна використовувати лише файли з наступними розширеннями: %files-allowed.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
uk: Помилка викладання. Неможливо перемістити викладений файл (%file) до місця призначення (%destination).

en: Starts with
uk: Починається з

en: File browser
uk: Оглядач файлів

en: The file could not be uploaded, because the destination %destination is invalid.
uk: Неможливо відвантажити на сайт файл оскільки призначення %destination є неприпустимим.

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
uk: Файл %source неможливо викласти, оскільки файл з таким іменем в каталозі призначення %directory вже існує.

en: Transfer
uk: Перенести

en: File sources
uk: Джерела файлів

en: Enabled sources
uk: Увімкнені джерела

en: Select the available locations from which this widget may select files.
uk: Виберіть доступні місця, з яких цей віджет може вибрати файли.

en: Upload a file from your computer.
uk: Вивантажити файл з вашого комп’ютера

en: The file does not exist.
uk: Файл не існує

en: The selected file %name could not be referenced.
uk: Обраний файл %name не може бути пов'язаний посиланням.

en: IMCE file browser
uk: Оглядач файлів IMCE

en: Select a file to use from a file browser.
uk: Оберіть файл для використання через оглядач файлів.

en: No file selected
uk: Жодного файла не вибрано

en: Autocomplete reference textfield
uk: Автодоповнюване текстове поле посилання

en: Reference existing
uk: Посилатися на наявні

en: The referenced file could not be used because the file does not exist in the database.
uk: Файл за посиланням не може бути використаний, оскільки цей файл відсутній в базі даних.

en: Remote URL textfield
uk: Текстове поле віддаленого URL

en: Remote URL
uk: Віддалений URL

en: Starting transfer...
uk: Початок перенесення…

en: Match file name
uk: Збіг імені файла

en: The specified file %file could not be copied, because the destination directory is not properly configured. This may be caused by a problem with file or directory permissions. More information is available in the system log.
uk: Неможливо скопіювати зазначений файл %file оскільки каталог призначення неправильно налаштований. Ця проблема може бути пов’язана з правами доступу файла чи каталогу. Додаткову інформацію можна знайти в системному журналі.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
uk: Файл %file неможливо скопіювати, оскільки каталог призначення %destination неналежно налаштований.

en: File Field Sources
uk: Джерела для файлових полів

en: Extends File fields to allow referencing of existing files, remote files, and server files.
uk: Розширює файлові поля, дозволяючи приєднувати наявні файли, віддалені файли і файли на сервері.

en: The file could not be transferred because the temporary directory is not writable.
uk: Файл не може бути перенесений бо тимчасовий каталог закритий на запис.

en: IMCE file browser settings
uk: Налаштування оглядача файлів IMCE

en: File browser mode
uk: Режим оглядача файлів

en: Restricted: Users can only browse the field directory. No file operations are allowed.
uk: Обмежений: Користувачі можуть переглядати тільки каталог поля. Операції над файлами заборонені.

en: Transferring... (@current of @total)
uk: Перенесення... (@current з @total)

en: Paste from clipboard not supported in this browser.
uk: Вставка з буферу обміну в цьому браузері не підтримується.

en: Error reading file from clipboard.
uk: Помилка читання файла з буферу обміну.

en: No file in clipboard.
uk: Файл в буфері відсутній.

en: Clipboard
uk: Буфер обміну

en: Transfering file...
uk: Перенесення файла...

en: Upload (default)
uk: Відвантажити (замовчування)

en: You do not have permission to use the selected file.
uk: Ви не маєте прав на використання обраного файла.
